Каталог питомников Украины

Мегенсан - ветеринарний препарат

Ветеринарний комбінований антимікробний препарат МегенсанВетеринарний комбінований антимікробний препарат Мегенсан призначений для обробки ран домашніх тварин. Препарат вироблений в Україні. Містить сульфат аміноглікозид гентаміцину, L-триптофан, сульфат цинку гептагідрату та метоксан. Випускається у вигляді порошку для зовнішнього застосування без запаху. Відповідає нормам якості та безпеки. Препарат підходить для котів, собак, свиней, овець та великої рогатої худоби.

 

Гентаміцин – високоактивний антибіотик широкого спектру дії з бактерицидною дією по відношенню до аеробних бактерій та мікроорганізмів (стрептококи, мікобактерії, сальмонела, цитобактерії та інші). Дія гентаміцину полягає у взаємозв′язку з рибосомальною РНК (рРНК) бактерією. Внаслідок такого зв′язку настає невірне зчитування мРНК, що призводить до утворення нефункціональних або токсичних білків, які не спроможні підтримувати життєдіяльність бактерій.


Метоксан (поліметилсилоксан) забезпечує абсорбуючу та дезинтокаційну дію. Взаємодія з цинк-триптофаном забезпечує антибактеріальний ефект антибіотика та підтримує його терапевтичну протимікробну концентрацію в рані протягом 8 діб. Аплікації препаратом Мегенсан допомагають через 2-3 доби знизити до мінімального рівня кількість мікроорганізмів у рані (102 –103 на 1 см2 ). Фазу гідратації змінює фаза дегідратації, попереджаючи виникнення можливих гнійних ускладнень. Абсорбуючі властивості препарату дозволяють вивести токсичні частини мікроорганізмів та токсичні метаболіти тканин (молочна та піровиноградна кислоти, продукти окиснення амінокислот та ін.).

 

Препарат Мегенсан https://belvet.ua/megensan/ зменшує синтез білків мікроорганізмів та порушує ліпідний шар клітин. Внаслідок антибактеріальної дії препарату в значній мірі зменшуються прояви інтоксикацій. Мегенсан допомогає відновити нормальний рівень рН середовища на ураженій ділянці шкіри, зменшує набряки, нормалізує мікроциркуляцію та газообмін. Після користування препаратом рани очищаються від продуктів розпаду тканин, зникають місцеві запальні реакції, стимулюється зростання нової та прискорюється  процес загоєння.


Мегенсан призначають для лікування тварин при отриманні ними травматичних або операційних ран від опіків, різноманітних дерматитів, виразок та інших уражень шкіри. Препарат допомагає значно зменшити запальні реакції, скоротити площу та глибину опіків, відновити епітелій ураженої ділянки шкіри.

 

Календарь новостей

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/eqo/www/zoo.e-qo.com/engine/modules/gzip.php:48) in /sata1/home/users/eqo/www/zoo.e-qo.com/index.php on line 569 Unable to load Mainlink code. Directory is not writeable!